Noteikumi

VAIRĀK PAR SPĒLI

“Dzelzceļa spēle. Toreiz un tagad” ir azartiska ceļojumu spēle ikvienam, kam patīk izbaudīt atklājēja prieku, iepazīstot Latvijas vēsturisko un industriālo mantojumu, rezultātā iegūstot unikālu fotokolāžu, kurā daļu veido vēsturiskā bilde, daļu – aplikācijas lietotāja nofotografētā bilde.

Lai piedalītos spēlē:

 1. Viedtālrunī vai planšetē no aplikāciju veikala App Store (ja lieto iPhone) vai GooglePlay (ja tālrunis atbalsta Android operētājsistēmu) bez maksas lejuplādē aplikāciju “Dzelzceļa spēle. Toreiz un tagad”.
 2. Aplikācijā reģistrējies spēlei ar savu facebook.com profilu, draugiem.lv profilu vai e-pastu.
 3. Aplikācijā ievietotajā Latvijas kartē aplūko ar dzelzceļu saistītu objektu atrašanās vietas, iepazīsti šo objektu aprakstu un apskati vēsturiskās fotogrāfijas.
 4. Izmantojot aplikācijas piedāvātās iespējas – navigāciju un maršrutu plānojumu, atrodi šos objektus dabā!
 5. Esot pie objekta, ar spēles aplikācijas palīdzību nofotografē objektu tādā rakursā, kā tas attēlots aplikācijā esošajā vēsturiskajā bildē, rezultātā iegūstot unikālu fotokolāžu, kurā daļu veido vēsturiskā bilde, daļu – aplikācijas lietotāja nofotografētā bilde. Tu vari mainīt % sadalījumu, kā arī mainīt jaunās fotogrāfijas atrašanās vietu aplikācijas bildē.

Dalībnieku atbildība:

 • Piedaloties spēlē, dalībnieks uzņemas atbildību par savu rīcību un tās sekām.
 • Apmeklējot objektus un fotografējot tos, spēles dalībnieks ievēro ceļu satiksmes noteikumus, tajā skaitā noteikumus, kas saistīti ar drošību uz sliežu ceļiem un to tuvumā, kā arī raugās, lai tos ievērotu citi.
 • Aizliegts iekļūt slēgtajās zonās, kā arī atrasties uz sliežu ceļiem. Objektus drīkst fotografēt tikai no publiski pieejamām vietām, respektējot fotografēšanas aizlieguma zīmes.
 • Aizliegts fotografēt dzelzceļa aprīkojumu un cilvēkus bez viņu piekrišanas.
 • Piedaloties spēlē, dalībnieks apņemas saudzīgi izturēties pret vēsturiskajiem objektiem un būt tolerants pret vietējiem iedzīvotājiem, respektējot viņu tiesības.

Privātuma politika:

 • Piedaloties spēlē, dalībnieks piekrīt, ka personas dati - vārds, uzvārds, e-pasta adrese, kā arī informācija par dalībnieka/aplikācijas lietotāja kontam piesaistīto unikālo mobilās ierīces identifikatoru, tiek apstrādāti un uzglabāti uz spēles darbības laiku līdz 2017.gada 31.decembrim un tikai ar mērķi nodrošināt autorizāciju spēlei, kā arī personas identifikācijas gadījumā, ja tiek sūtīti personalizēti ziņojumi par spēli.
 • Informāciju par dalībnieka atrašanās vietu aplikācija izmanto tikai tuvākā punkta noteikšanai. Dati par atrašanās vietu tiek nosūtīti tikai kopā ar fotokolāžu, kad dalībnieks izvēlas to apstiprināt un augšuplādēt.
 • Spēles darbības laikā personas datu pārzinis ir VAS “Latvijas dzelzceļš” (Gogoļa iela 3, Rīga) un spēles laikā apstrādātie personu dati netiek nodoti trešajām personām.
 • Reģistrējoties spēlei, dalībnieks piekrīt, ka uz viņa viedierīci organizators var sūtīt ar spēli saistītu informāciju, piemēram, paziņojumu par pietuvošanos spēles objektam, par īpašiem piedāvājumiem kādā no spēles objektiem, par būtiskām izmaiņām spēlē.

Sīkāku informāciju par spēli var uzzināt, zvanot uz diennakts informatīvo tālruni: 80001181 vai rakstot uz e-pastu: spele@ldz.lv